Norsko

Vstáváme v 5:30, abychom mohli brzy vyrazit. Po snídani zbývá ještě navázat nástrahy. Jelikož první chytání zvolíme nedaleko chaty na menších hloubkách, bude nám stačit pouze jeden prut na vláčení. Krátce po šesté vyrážíme, moře je zatím celkem klidné a slunko krásně svítí.

Objíždíme postupně několik lokalit a hledáme ryby, ale štěstí nám moc nepřeje. Občas sice nějakou vytáhneme, ale zatím je to slabota.

Kolem desáté hodiny začíná přesně podle předpovědi velmi silně pršet a tak zvedáme kotvy a letíme domu. Je potřeba vyfiletovat naše úlovky...nakonec pár balíčků na zamrazení bude a dvě tresky obecné necháme k večeři. Pak přichází hrachová polévka a pak mě zmáhá únava a tak zalezu na hodku do postele. Druhý chod je pečené kuřátko s bramborem.

Odpoledne se opět déšť utiší a tak ve tři vyrážíme opět na vodu. Bohužel je to větší bída než dopoledne. Po třech hodinách se zvedá vítr na 10m/s, dělají se dvoumetrové vlny a to už prostě nejde a tak to otáčíme domu...zítra je taky den a nesmíme to hned přepálit :D

Na večeři nám Jarda udělá pečenou tresku a tři makrelky...dopsat články, dát panáka a jdem chrnět...zítra zase vstávačka v šest.