Aruba, Bonaire, Curacao - banner

Dnešní den začíná snídaní a stěhováním. Večer totiž mají dorazit Jožka se Žanetou, kteří s námi budou trávit zbytek dovolené, a jako nejlepší varianta bydlení se ukázal větší apartmán ve stejném resortu jen o vchod vedle, se dvěma ložnicemi. Balíme tedy věci a jdeme se podívat na nové bydlení. Jestliže nám předchozí apartmán připadal veliký, tak v tomhle se vyloženě ztrácíme. Dvě ložnice s vlastními koupelnami, šatna, komora, prádelna, další společný záchod, veliký obývák a vybavená kuchyň zabírají dohromady 131 m2 a dalších odhadem dvacetpět metrů má terasa. Byť jsme teď o patro níž, výhled je tu ještě hezčí.

Venku máme stálých 32 stupňů Celsia, když se v poledne přesouváme k pláži. Dnes je poněkud více větrno, tak jsou tu krásně houpavé vlnky. Pája si dnes půjčuje v potapěčském centru šnorchl a ploutve a jde se podívat, jaké krásy se skrývají těsně pod hladinou. A hlavně si vyzkouší práci s podvodním foťákem, který nám na cestu zapůjčil kamarád Jirka alias George_D. Co viděl a jak se mu s ním fotilo se můžete podívat sami :)

Vydržíme u vody asi do páté odpoledne, pak se zmoženi sluníčkem přesouváme do plážového baru na druhou rundu Curacaa se spritem a pak už do klimatizovaného pokoje k zaslouženému odpočinku. Relax, opočinek, Havana s colou a vzájemná společnost nás baví až do pozdního večera, kdy dorazí Jožka a Žaneta. Posedíme na terase, vyprávíme si zážitky z cesty, dáme pár drinků a jdeme spát, protože v šest hodin ráno nás bude čekat taxík, aby nás odvezl na letiště k přeletu na náš další cíl - sousední ostrov Aruba ...