Malajsie

Plánované ranní koupání v moři jsme museli vypustit, jelikož i dnes pršelo. Budíček nám obstaral hotel v 6,20 a po sedmé hodině jsme již seděli v busíku směr přístav. Sice měl Speed Boat odplouvat v 7,30 a v 9 dorazit do Mersingu, nicméně jsme vyráželi s pluhodinovým zpožděním. Celou cestu na trajektu pršelo, ale když jsme se blížili do přístavu, tak naštěstí přestalo. Bágly sme si hodili do agentury, u které jsme před pár dny platili hotel a trajekt, a vyrazili ještě na procházku za nákupem jídla na cestu do Kuala Lumpur (29,90RM/os.).

Takovýmhle jsme jeli, akorát byl jinak pomalovaný

V Mersingu jsme udělali jen krátkou procházku, jelikož náš autobus odjížděl ve 12,30. Sice odjížděl včas, ale dorazili jsme s hodinovým zpožděním. Cesta byla vpohodě, krom dvou plačících dětí, které nás pronásledují z Mnichova.

Cesta autobusem do KL

Po příjezdu do KL jsmee zamířili do již známého obchodu se zavazadly, abychom pořídili vééélký kufr a nemuseli tahat bágly na připálených zádech a v ruce další tašky. Hned vedle jsme si sedli na výbornou večeři, však vidíte sami :)

Kristýnčiny krevety v ananasu

Pájovo kuřecí s cibulkou a hranolky s nudlové mističce

Kolem jedenácté se chystáme chytit taxíka na letiště a ve dvě ráno odlétáme směr Dubaj.