Malajsie

Ranní ptáče dál doskáče, ale brzy se spálí...tak přesně v tomto duchu probíhal celý den. Jelikož chtěli při objednávání ubytování za snídani nehorázný příplatek, vzali jsme to bez snídaně. Po ranní hyeně jsme se vydali do blízké vesnice něco ulovit na zub. V první restauraci nám nabídli nudle, nudle a nebo rýži...tím nás moc neoslovili...tak jsme pokračovali dále. Cestou nám zastavil chlápek co jel zrovna do města, tak nás kousek svezl. Zavezl nás do jím doporučované restaurace, kde jsme si objednali ananasovou palačinku. Těsto bylo jiné než jak ho děláme my, palačinka na slano, ale uvnitř byl ananas. Bylo to celkem chutné. Zapíjeli jsme čerstvě vymačkanou pomerančovou šťávou.

Cestou zpátky jsme se ještě stavili nakoupit nějaké zásoby pití a snídani na zítra. S nákupem v ruce se mi zdála cesta zpátky nekonečná. Po návratu jsme hned utíkali k moři, už jsme se nemohli dočkat. Moře je krásný, pláž super. Po koupání jsme se šli projít až nakonec pláže. Cestou jsme minuli všech 18 jamek golfového hřiště, které ještě před odjezdem chceme vyzkoušet :) Než jsme došli na konec a zpátky zabralo nám to asi 2hodiny. Pak jsme šli vyzkoušet bazén.

Na pláži

Na konci pláže

Jeden ze dvou bazénů

U bazénu jsme se slunili, cachtali a obědvali. Služeb místního bazénového baru, jsme zatím nevyužili. Jelikož nás sluníčko dost zmohlo, šli jsme se před ním schovat do našeho domečku. Tady jsme vytuhli na 2hodiny.

Náš domeček

Na večeři jsmde skočili do stejné restaurace jako včera. Dali si různě ochucen nudle a drink z lychee.