Kanada

Mám poslední den snowboardování a tak si přivstanu zas trochu dřív a koupim si Fresh Tracks Ticket. Tentokrát se budu snažit nepřijít ale moc brzo. Dorazím v 6:45 a jsem asi pátej. Včera hlásili sněžení a tak jsem očekával víc lidí. Stále sněží a když vyjedem lanovkou až nahoru, tak tam je nasněženo asi 3cm a přepověď, že bude během dneška stále sněžit a napadne 1-12cm.

Po snídani vyrážim, tentokrát na jinou část sjezdovek než včera. Kolem 11hod toho mám už nějak dost...furt sněží, mlha, tak odpočívám aspoň chvíli na čaji. Pak sjíždím až úplně dolu do Whistler Village a zase dlouho jedu nahoru kabinkou. Ve 12:30 to naposledy sjíždím dolu a balim to. Sice mi zbývá do konce provozu lanovek asi 2,5-3hod...ale nohy už nechtěj poslouchat a viditelnost taky nic moc díky vytrvalému sněžení.

Odpoledne jsem vrátil prkno a boty a pak vyrazil ještě za Petrem do Four Seasons, ale už tam nebyl a tak jsem to cestou zpátky vzal přes obchod, abych si na zítřek koupil snídani v podobě 8 croissantů (8$), jelikož v 6:40 mě vyzvedne bus a jedu do Vancouveru.