Aruba, Bonaire, Curacao - banner

Po všech těch přesunech po ostrovech si dnes užíváme klid a pohodu na Curacau. Vstáváme kolem osmé, k snídani si uděláme vajíčka se slaninou a dle zásad správné výživy snídáme v klidu a pohodě půlku dopoledne :)

Snídaně

Unaveni vydatnou snídaní pak odpočíváme až skoro do dvanácté, pak se sebereme a jdeme k moři, aby Jožka a Žaneta taky konečně vyzkoušeli vodu na Curacau. Jdeme na "naši" pláž Blue Bay, kde od minulého týdne přibylo hostů, zřejmě se projevují započaté prázdniny v Evropských zemích (hlavně v Holandsku, soudě dle chrochtavé mluvy nových dosud neopálených hostů). Tedy rozumějte, i tak se tu žádný nával nekoná, pořád je tu pohoda, klídek a dostatek volných lehátek. Zabíráme si čtyři lehátka v částečném stínu pod palmou, abychom trochu přitunili opálení, ale neuvařili se u toho. Průběh odpoledne je trochu stereotypní - koupání a opalování a zase koupání a opalování několikrát dokola. Jožka a Žaneta to proloží občas šnorchlem, já drobím sušenky zdejším malým ptáčkům, kteří jsou na lidi již dost zvyklí a neváhají si pro drobek přiletět až na lehátko. A všichni čtyři si dáme osvědčené Curacao s ledem a Spritem.

Žaneta na pláži

Rybky při šnorchlování

Ptáček

Až si dost užijeme slané vody, vracíme se zpět do apartmánu. Protože i ta krátká cesta nám dala v horku zabrat, před hotelem ještě my dva s Pájou skočíme do sladkovodního bazénu, kde nás vodní blbinky baví další hodinu :) Sluníčko nás dnes dost zmohlo, takže večer dopisujeme články a po pár drincích jdeme spát ...

Pohled na náš apartmán od bazénu