7.3.2010 - Seoul - Auckland


Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Tak náš pokus o získání místa u EXITu nevyšel, i když sme byli na letišti celkem brzo. O to víc nás potěšil kapitán když ohlásil, že náš let nebude trvat 10,5 hod, jak sme se domnívali ale pouze 9,5 :)

Naše letadlo Boeing 777-200ER společnosti Korean Air na RUzyni

 

Cesta uběhla celkem vpohodě, i když spát se moc nedalo. Výborná byla story u večeře...přišla letuška a ptala se co si dáme...jestli nějaký hovězí a nebo tradiční korejské jídlo. Inu vyzkoušeli sme tradiční korejské jídlo BIBIMBAP, ale při pohledu na jednotlivé součásti pokrmu jsme si nebyli jisti jak to máme jíst. Chvilku sme sledovali našeho korejského souseda, ale v tu chvíli mne napadlo, že by k tomu měli dávat návod. Než sem to dořekl, už mi ho letuška podávala :-D Zpočátku jsem neměl důvěru k polévce z mořských řas, ale Lucka mě ujistila, že chutnají dobře. S místní "pálivou pepřovou omáčkou" sme ale šetřili oba.

Tradiční korejské jídlo BIBIMBAP

Návod na přípravu BIBIMBAP

Následoval pokus o spánek, nicméně nedostatek pohodlí se projevil. Zanedlouho už začalo svítat a nám se otevřel krásný výhled na zasněžené kopce Ruska a Mongolska. Ještě než nás vykopli z letadla, tak nám dali snídani, ale jelikož tady už je jedna odpoledne, tak to byl možná rovnou i oběd.

Lucka spala v letadle eště míň než já, tak to zalomila aspoň na chvíli, než zas vlezem do dalšího letadla směr Auckland (11 hodin letu).

Komentáře  

#5 Guest 2013-01-31 16:43
A co bylo dál? Mám to jako večerníčka, tak žádný horory, nebo se nevyspím. Nejez co se hejbe a třeba přežijete. Krásnou dovču přeji :-)
Citovat
#4 Guest 2013-01-31 16:41
Taky vás budu sledovat ;-)
Citovat
#3 ***Happy*** 2013-01-31 16:41
U návodu na jídlo jsme čůrali smíchy, ještě že už bylo po smrti a nemuseli jste to honit po letadle. Pak by u návodu musel být popis taktiky lovu. :lol: Good luck
Citovat
#2 Guest 2013-01-31 16:40
Ta doba letu je fakt hrůza :cry:BIBIMBAP s návodem nemá chybu :lol: Čus
Citovat
#1 ***Happy*** 2013-01-31 16:38
:-? Už začínám závidět, ale vlastně zatím není co :). Tak hlavně opatrně a užívejte. Budu Vás sledovat 8) :lol:
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit