Dnešní vstávání bylo ještě krušnější než včera. Koupili jsme si totiž lístek na trajekt už na osmou hodinu ranní, v sedm už byl Check-In, takže se vstávalo v 6.10 :( Trajekt naštěstí nebyl daleko od kempu, přesto jsme přijeli nejdřív ke špatnému terminálu společnosti InterIslanders, ale tam už jsou na to připraveni, takže nám paní u okýnka dala lístek, s nákresem jak se dostat k vedlejšímu terminálu společnosti BlueBridge. Tam jsem ještě skočil k přepážce, kde nás zkásli ještě o dalších 35NZD, jelikož jsme špatně zaškrtli typ auta (zkoušel jsem to jako VAN, ale prý jsme vysoký jako CamperVan, takže konečná suma za dvě osoby a auto činila 250NZD).
Plavba přes Cookovu úžinu trvala asi tři a čtvrt hodiny. Z přístavu jsme zamířili přímo do muzea Te Papa, jehož prohlídka nám zabrala asi 4 hodiny. Chtělo to ale trochu se najíst předtím, snídani jsme totiž odflákli vzhledem k brzké ranní hodině.
Po skončení prohlídky muzea si nás vyzvedla naše kamarádka Karolína a následoval společný pozdní oběd v italské restauraci.
Odtud jsme se přesunuli do domku Karolíny a Tomáše a společně proklábosili celý večer za doprovodu 12leté Whisky.